دانلود پایان نامه استعدادیابی تا جوانگرایی در فوتبال حرفه‌ای آلمان


پایان نامه استعدادیابی تا جوانگرایی در فوتبال حرفه‌ای آلماندسته: فوتبال 


فرمت فایل: zip 
حجم فایل: 2385 کیلوبایت 
تعداد صفحات فایل: 22 

مقاله استعدادیابی تا جوانگرایی در فوتبال حرفه‌ای آلمان ترجمه و تهیه شده در سال 2015 می باشد بهترین مقاله استعدادیابی فوتبال مدرن جهت ارائه پایان نامهخرید

خرید اینترنتی و دانلود مجموعه و پکیج کمیاب تحقیق مقاله پایان نامه و پروژه های کارشناسی و کارشناسی ارشداین پایان نامه دارای فایل لاتین و ترجمه فارسی می باشد

آیا میدانید حرفه ای ترین لیگ دنیا و استعدادیابی فوتبال دنیا در آلمان است.

هدف از  پایان نامه مطالعه بررسی تاثیر آکادمی‌  فوتبال جوانان، انجام شده توسط باشگاه های اول و دوم بوندسلیگا و نقش U17 (لیگ جوانان زیر 17 سال) بوندسلیگا به عنوان بخشی از برنامه توسعه استعداد در فوتبال  آلمان بود.

مراحل سیستم توسعه استعداد آلمان در فوتبال از سال 1998

گواهینامه‌ی آکادمی‌های جوان در 8 دسته

منبع و عضویت امروزی بازیکنان سابق  U17 بوندسلیگا

وقتی به باشگاه های حرفه ای نگاه می کنیم، نرخ تبدیل شدن به یک بازیکن حرفه ای فوتبال زمانی که بازیکن برای یک باشگاه درجه اول لیگ در U17 بازی کند، بسیار بالاست. هرچند، امکان سقوط از یک باشگاه درجه یک لیگ به لیگ پایین تر وجود دارد و در بین 657 بازیکن (80 درصد) دیده شده است.

در حالیکه امکان رشد و بالا رفتن  به یک لیگ بالاتر تقریبا غیر ممکن(2.4 درصد) است به خصوص برای بازیکنانی که آماتور هستند.علاوه بر این، کل 162 نفری که فوتبال را ترک کرده بودند ، 20.0  درصد از همه بازیکنان را به خود اختصاص داده است.

http://jahansalamat.ir/Files/uploadCenter/2016-2-28-2-19-43-332_1.jpeg

موفقیت آکادمی های فوتبال جوانان

آموزش فوتبال:

36 بازیکن متولد سال 1993 بخشی از یک فهرست بوندسلیگای اول در فصل 2012/13 بوده اند. اکثریت این بازیکنان در بوندسلیگای u17 بازی کرده اند. 29 نفر از بازیکنان سابق بوندسلیگای جوانان زیر 17 سال، در آکادمی جوانان آموزش دیده بودند. دو بازیکن دیگر با استفاده از یک باشگاه آماتور و از طریق غیر معمول به تیم باشگاه های اول دست یافته بودند. همچنین 5 بازیکن از یک کشور خارجی  منتقل شده بودند.

جدول نوع آموزش فوتبال

تاثیر گروه سنی جوانان در بوندسلیگای اول:

متوسط زمان بازی 31 بازیکن در بوندسلیگای اول 16.3 دقیقه( حداقل= 0 دقیقه ،  حداکثر= 79.5 دقیقه انحراف استاندارد= 20.8 دقیقه )  در فصل 2012/13 بوده است که در آن پنج بازیکن بیشتر از 45 دقیقه در هر بازی به دست آورده اند.این موضوع نشان دهنده تاثیر بازیکنان جوان بر روی بازی است. 13 بازیکن بیشتر از 10 دقیقه برای هر بازی در زمین نبوده اند. اگرچه این افراد برای دقایق پایانی و به دست آوردن تجربه بیشتر با سایر بازیکنان جایگزین شده اند و هدف از استفاده از این بازیکنان برای ایجاد یک تغییر بزرگ نبوده است.

جدول میانگین سنی در بوندسلیگا

میانگین سنی بازیکنان بوندسلیگا از فصل 2001/02 تا 2011/12 حیرت انگیز است.

بر اساس فدراسیون فوتبال آلمان، برنامه توسعه استعدادهای درخشان فوتبال ثابت شده که بسیارموفقیت آمیز بوده است زیرا تعداد و سطح بازیکنان جوان در بوندسلیگای آلمان و تیم ملی مردان در تمام زمان بالا است.درکنار سایر برنامه های توسعه استعداد ( شکل 1 را مشاهده کنید)، آکادمی های جوان و معرفی بوندسلیگای جوان به نظر می رسد نقش مهمی در  آموزش بازیکنان حرفه ای فوتبال  داشته است. از سال 2001 ،  باشگاه های بوندسلیگای اول و بر این اساس از سال 2002 ، باشگاه بوندسلیگای دوم موظف به اجرای آکادمی جوانان شدند که یک تصمیم خوب و عاقلانه بود که توسط فدراسیون فوتبال آلمان و لیگ فوتبال آلمان (DFL ) بعد از تجزیه و تحلیل کمبود های تیم فوتبال آلمان در سیستم توسعه ای استعدادها  اتخاذ شد........

خرید

برچسب ها : 


برچست ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,